Про компанію

Ми обрали для Вас найкраще

Natalize - українська торгова компанія, що активно розвивається та займається веденням бізнесу в сфері торгівлі жіночим одягом і аксесуарами. На сьогоднішній день мережа Natalize включає в себе 4 мультибрендових бутика. Магазини розташовані в історичних центрах Києва та Дніпропетровська.

Інтер'єр бутиків створений в класичному стилі з елементами модерну. Витончена обстановка і доброзичлива атмосфера не один рік приваблює українських модниць. Більшість брендів наша компанія ексклюзивно представляє на українському ринку. Процес формування "марочного портфеля" зайняв не один рік, і сьогодні можна з упевненістю сказати: ми вибрали для Вас найкраще.

Кожна марка, представлена в Natalize, нескінченно індивідуальна і розрахована на свого покупця. Але при цьому всі вони гармонійно поєднуються між собою, формуючи особливий, ні з чим не порівнянний і прекрасно впізнаваний стиль. Підбираючи сезонні колекції, ми ретельно відстежуємо останні тенденції світової моди і вибираємо для наших покупців тільки найактуальніші моделі. Наші клієнти можуть бути впевнені в тому, що всі найяскравіші тренди, що блиснули на світових подіумах, будуть представлені і в наших магазинах. Ми пишаємося тим, що нам вдалося стати для наших клієнтів справжнім модним експертом. Кожна модель, яку відібрали наші фахівці - must-have, незамінний атрибут і справжній хіт сезону.


БРЕНДИ

МАГАЗИНИ